Новости

Водійські права в Україні видаватимуть із новими обмеженнями

Кабінет міністрів України ухвалив низку євроінтеграційних рішень для того, щоб ці нормативно-правові акти наблизили законодавство України до законодавства ЄС. Вони посприяють впровадженню європейських стандартів в Україні.

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина повідомила, що Кабінет міністрів ухвалив постанову “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”. Згідно з нею створюються зручні й доступні умови отримання посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, а також вдосконалюється процедура складання іспитів та підвищення кваліфікації водіїв.

Водійські права міститимуть інформацію про обмеження з управління транспортним засобом, накладених на громадянина. Їх причини можуть бути різними:
медичні показання — наявність у водія окулярів, контактних лінз, слухових апаратів, засобів для спілкування, протезів кінцівок;
пристосування транспортного засобу — тільки автоматична трансмісія, ручне керування автомобілем, спеціальні пристосування для управління трансмісією і зчепленням;
обмеження на керування транспортним засобом тільки в денні години або в межах певного міста / регіону, або в радіусі декількох кілометрів від місця проживання.

Made on
Tilda