Оцінка:
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Гончаренко Єгор
5
22/5/2024
Хочу висловити величезну подяку автошколі та особливо моєму інструктору Михайлу. Навчання пройшло на найвищому рівні завдяки його професіоналізму та терпінню. Михайло не лише чудово пояснює теорію, але й прекрасно показує все на практиці. Його спокій та впевненість допомогли мені швидко освоїти навички водіння та почуватися впевнено за кермом. Рекомендую цю автошколу та інструктора Михайла всім, хто хоче отримати якісне навчання та стати впевненим водієм!
Микола
5
14/5/2024
Перевірка написання відгуків
Мороз Владислав
5
3/4/2024
Хотів подякувати за гарне навчання, моїм інструктором був Михаїл, під час уроків не було жодних проблем, все покаже і розкаже зрозумілою мовою, пояснить як бачити дорожні обставини, додасть впевненості за кермом і зробить з вас першокласного водія. Одним словом, МАЙСТЕР, рекомендую навчання в цій школі, ще раз дякую!
Ірина
5
31/3/2024
Я Ірина.Хочу подякувати автошколі КОНСТАНТА-ГС! Сьогодні я отримала посвідчення водія.Дуже довго вибирала автошколу.Зателефонувала в КОНСТАНТУ,поспілкувавшись з директором Миколою Миколаьовичем,вирішила,що піду навчатись в цю автошколу.Далі спілкування з адміністратором Валерією і в мене не залишилось ні яких сумнівів.На всі питання відповіді вчасні,чіткі і ясні.Далі навчання з теорії.Викладач Ігор Сергійович,цікаво і ясно.Результат-внутрішній іспит-відмінно,іспит в сервісному центрі з першого разу-відмінно. Далі практика.І мені повезло.Моїм інструктором був Шумило Андрій Богданович.Це інструктор від Бога.Я починала з нуля.Він навчив мене не тільки водінню,але і впевненості,а саме головне,читати дорожні обставини наперед. Я дуже вдячна йому за це.Щиро вдячна автошколі за допомогу в здійсненні моєї мрії водити автомобіль.Раджу всім,хто хоче не тільки отримати посвідчення водія,а навчитись водінню і впевнено відчувати себе на дорозі автошколу КОНСТАНТА-ГС. З повагою,Ірина.
Метіль Людмила
5
27/3/2024
Друзі! Якщо вам потрібно отримати знання, знайомства, а головне посвідчення водія, то вам саме в цю школу! Викладач з теоретичної частини Ігорь Сергійович не тілки розкаже правила, а й підтягне ваші знання з географії!. Щиро вдячно моєму терплячому інстуктору з водіння Євгенію. Ваші поради кидати газ в незрозумілій ситуації, щеплення в полік і раз, два, три ( не забувати про стоянкове гальмо) закарбувалися в моїй голові. Дякую, що навчили не боятися перехресть, заторів. Наші заняття в дощ, сніг, в ранковий темний, коли ще спить місто, це якась маленька пригода. Олена Петрівна, вам теж велике вітання та велика вдячність! Зеленого світла нам всім !
Стас
5
27/3/2024
Прекрасна Автошкола теорію здав з першого разу 'інструктор Миша чудова людина і прекрасний майстер з навчання водіння,рекомендую усім.
Наталія
5
21/3/2024
Дякую за те, що подарували мені впевненість в собі за кермом, ви найкращі! Особлива подяка моєму інструкторові з водіння Євгенові, який був вимогливим, але навчив мене всім азам) Також велика вдячність адміністрації за організацію навчального процесу, все було максимально зрозуміло та доступно
Когут Ірина
5
12/3/2024
Хочу висловити подяку автошколі "Константа-ГС", а особливо інструктору Олені Петрівні, яка навчила мене керувати автомобілем. Всі заняття проходили легко, без відчуття скутості та остраху допустити помилку. Навчання було легким та комфортним. Дуже швидко впоралася зі страхом і з'явилася впевненість. Дякую за навчання! Бажаю гарних учнів!
Ірина
5
10/3/2024
Висловлюю подяку автошколі за чудову роботу і високий стандарт навчання. Рекомендую кожному, хто цінує якість та комфорт у процесі отримання водійського вміння! Велика подяка інструктору Андрію Богдановичу, навчив усьому необхідному. Дуже доступно, спокійно й без стресу.
Марина
5
9/3/2024
Всім рекомендую автошколу Константа, якщо ви бажаєте навчитися з легкість водити авто. Особливо вдячна викладачу з теорії Ігорю Сергійовичу за цікаве, зрозуміле і чітке навчання, та інструктору з водіння Євгенію за найкращі уроки водіння, ви професіонал свого діла. Дякую вам!!!
Валерія
5
4/3/2024
Хороша автошкола, якісне навчання, рекомендую!
Ілона Криворучко
5
6/2/2024
Я дуже вдячна автошколі Константа-ГС,за якісне донесення інформації,за навчання водінню абсолютно з 0. Константа-ГС дуже багато зусиль прикладає,щоб випускати справжніх водіїв. Дуже хороше відношення до учнів зі сторони директора,Микола Миколайович, замісника директора,Валерія,та інструктора Євгена. Дуже їм вдячна. Я ні на мить не пошкодувала,що пішла навчатись саме в Константа-ГС.
Єлизавета
5
31/1/2024
Дякую автошколі за якісне і доступне викладання матеріалу. Завдяки їм здала іспит з теорії з першого разу. Усім рекомендую.
Денис Шульга
5
8/11/2023
Хороша автошкола, окремо дякую Валерії за чітке надання інформації а також інструктору Євгену Володимировичу за підготовку та успішну здачу практичного іспиту з першого разу.
Ірина
5
6/11/2023
Дуже вдячна школі, все сподобалося, дуже дякую Валерії, директору школи, інструктору Євгенію велика подяка
Максим
5
3/11/2023
Здав теорію та практику в цій автошколі з першого разу, велика подяка інструктору Михайлу за терпіння на практиці, Андрію Богдановичу за доступне пояснення теорії, Валерії за пояснення та надання необхідної інформації щодо процесу проходження іспитів та отримання прав!
Аліна
5
11/10/2023
Пройшла у цій школі теорію та практику. Все задовольнило. Здала все на відмінно. Хотілося б подякувати Валерію за пояснення процесу проходження іспитів та отримання прав. Так само хочу гарячо подякувати Олені Петрівні. З нею я мала практику. Все було зрозуміло і не нудно. Олена Петрівна ставилася до мене з терпінням, навіть у моменти коли я відверто кажучи тупила, за що велике спасибі. Загалом рекомендую!
Шлягін Костянтин
5
3/10/2023
Дуже задоволений навчанням в цій автошколі. Особливо, практичною частиною. Хочу висловити подяку інструктору з практики Євгену Володимировичу. Окрім професійних навичок , дуже сподобався його спокійний характер, що для початківця дуже важливо))).
Калашнікова Галіна
5
28/9/2023
за 12 занять отримала знання які не мають навіть більшість водіїв на дорозі! Дякую Ігорю Сергійовичу за приклади з життя та знання! Крута організація саме сдачи іспиту без мороки проблем та очікувань!
Лада Воробьева
5
27/9/2023
Проходила в школе «Константа» вождение с прекрасным инструктором Еленой. До этого за рулем ни разу не сидела. Был страх вождения, но с Леной этот страх быстро исчез. Очень доходчиво и спокойно все объясняла, водить с ней одно удовольствие. За все уроки она ни разу не повысила голос, даже в самых сложных ситуация оставалась терпимой, а для меня это очень важно. Спасибо, Елене Петровне, что привила мне любовь к вождению!
Корпач Даша
5
25/9/2023
Мені дуже сподобалось навчання тут. Особливо дякую Євгену за якісно проведену практичну частину навчання. Рекомендую💞
Valeriia
5
25/9/2023
Не пожалкувала, що проходила свого часу навчання саме тут. Рекомендую всім, хто знаходиться у пошуках навчального закладу для отримання посвідчення водія автошколу "Константа-ГС". На вас чекають спеціалісти, які опікуються про рівень ваших знань, завжди допоможуть і підкажуть, як діяти правильно!
Тетяна
5
25/9/2023
Дякую за навчання! Бажаю гарних учнів!
Алла Фетисова
5
25/9/2023
Автошколу вибрала по рекомендации и ни разу не пожалела. Очень всем довольна, всё продумано, удобная поэтапная оплата, удобный график обучения и замечательные спецыолисты. Благодарю за доступно понятную информацию по ПДР Игоря Сергеевича. Администратора Валерию, всегда ответит на все вопросы, скоординирует, направит, обьяснит и подскажет. Директор автошколы - Николай Николаевичь, спасибо за вдохновение, за веру в себя, уверенность, наставление и советы🙏 И отдельная благодарность моему инструктору, моему гуру - Елене Петровне🙏 🥰 четкая, внимательная, с первого урока все доступно, понятно и легко, а главное без нервов и конфликтов, вы ЛУЧШАЯ!!! Спасибо автошколе за такой колосальный опыт. Мои отдельные рекомендации для учеников, учите маршруты для здачи практического экзамена, не всё так легко как кажется. Процветания Вам и побольше благодарных учеников💪
Єлизавета
5
31/8/2023
Усе сподобалося, теорію викладав Ігор Сергійович, матеріал викладений дуже цікаво та з цікавими прикладами). Практику проходила з інструктором Євгеном, кращій інструктор, рекомендую!
Ліза
5
30/8/2023
дякую за навчання у вашій школі, особливо дякую інструктору Олені за практичні заняття!
Роман Пащенко
5
22/7/2023
Гарна автошкола, працюють професіонали своєї справи!!! Окрама подяка інструктору, Казіну Євгену, ви топ)))!!!
Тамара Лященко
5
19/7/2023
Автошколу «Константа-ГС» довго не вибирала, бо вже давно планувала навчатися в ній. Багато знайомих і друзів рекомендували саме «Константу-ГС». Ось і я пройшла тут навчання і вже сама рекомендую нашу автошколу «Константа-ГС» усім, хто планує навчатися автосправі. З теплом і вдячністю згадую місяці навчання в нашій автошколі. Наразі непрості часи в Україні, та попри все, ми відпрацювали всі часи навчання і теоретичного і практичного курсу без пропусків. І це завдяки всій команді автошколи, їхньому професіоналізму і їхній сміливості. Директор автошколи Микола Миколайович є особливою харизматичною людиною, професіонал, дуже відданий своїй справі. Професіоналізм, доброта, чуйність і чарівність заступника директора Тетяни вселяє впевненість в себе, підвищує самооцінку. Дуже вдячна заступнику директора координатору Валерії – розумничка, красуня, професіонал, завжди підтримає, підбадьорить, спланує, знайде правильне рішення і відповідь на будь-яке робоче питання. Окремо дякую Ігорю Сергійовичу, викладачу з теорії! Його людяність і професіоналізм захоплює! І про головне, якщо ти не народився водієм, а цього палко бажаєш, тоді тобі на допомогу прийде прекрасний інструктор з практичного водіння Дмитро Михайлович. Дмитро Михайлович – не просто професіонал, він добрий, врівноважений, веселий, цікавий, сміливий, пунктуальний і вимогливий ВЧИТЕЛЬ. Дякую всій команді автошколи «Константа-ГС»! Бажаю вам міцного здоров’я і щасливого життя під Мирним Небом нашої України!
Оксана
5
14/7/2023
Автошколе однозначно ДА! Теорию Игорь Сергеевич выдал просто замечательно, очень многое уже пригодилось. Валерия всегда держит в курсе новостей и дат, предупреждает обо всем заранее и очень подробно. За вождение отдельное спасибо Елене Петровне! Для меня поездки с Еленой Петровной это всгда был позитив. Где нужно она поправит, подскажет и направит. По итогу впечатления у меня остались только хорошие от обучения в этой автошколе, смело могу рекомендовать
Татьяна
5
12/7/2023
Отличная школа! Рекомендую!
Ольга
3
2/7/2023
До автошколи загалом претензій немає, адміністратор надає всю необхідну інформацію. Щодо інструктора - дуже не рекомендую Гуменюк Олену Петрівну - це взагалі не інструктор, на жодне питання відповіді дати не може, усі заняття проводить сидячи у телефоні і нічого не пояснюючи.
Усім раджу інструктора Євгена , класний
5
2/7/2023
Поліщук Мілада
5
2/7/2023
Мені дуже пощастило, що, коли шукала автошколу ближче до дому, натрапила саме на Константу. Бо тут працюють справжні фахівці і просто небайдужі люди. Уроки теорії з Ігорем Сергійовичем  не забудуться, мабуть, ніколи, бо проходили вони ще за часів блекауту, і кожен приходив на заняття зі своєю лампочкою, якою підсвічував картинки в посібнику. А викладач у темряві з  жартами й цікавими історіями навчав нас дорожніх правил. Далі іспит з ПДД, що зовсім нескладно, і почалося найцікавіше - уроки водіння. І тут мені вдруге пощастило - моїм інструктором стала Олена Петрівна, і думаю, для мене це було просто ідеально. Адже жінка завжди розуміє, що нам, дівчатам, складно і на що потрібно звернути особливу увагу. Дуже вдячна своій інструкторці Олені за ангельське терпіння, за знання і навички, яких я набула, за гнучкий графік занять, а ще за людяність та почуття гумору🥰🥰🥰. Сьогодні я отримала своє водійське посвідчення, чого й усім бажаю. Дуже рекомендую саме автошколу Константа.
Хороша Автошкола
2/7/2023
Дуже гарна Автошкола ,відчуття що тебе дійсно хотять навчити , вдячна викладачу Андрію Богдановичу за лекції які він проводить, усім раджу . Євтушенко Марія
2/7/2023
Мені дуже сподобалось навчаня. Відношення до клієнтів перекрасне, Валерія все дуже гарно пояснює по усім питанням. Викладач Ігор Сергійович занятя по теорії проводить на вищому рівні. Антоненко Олег
2/7/2023
Лада
5
22/6/2023
Лада
Маркова Олена
5
16/6/2023
Мне очень повезло,что в автошколе моим инструктором был Шумило Андрей Богданович,он своим терпением, вниманием и профессионализмом дал мне возможность понять, что можно в любом возрасте освоить навыки вождения автомобиля. Забота и внимание к учащимся в автошколе со стороны директора Николая Николаевича вызывает уважение к нему, как организатору учебного процесса и руководителю школы, способного решать любые вопросы своих учеников. Большое спасибо Валерии ,заместителю директора,которая внимательно и ответственно подходит к решению вопросов учебного процесса, индивидуально общаться с каждым учеником и помогает ему в организационных вопросах. Рекомендую эту автошколу для получения навыков вождения автомобиля, лучшая школа в Киеве.
Инна
5
5/6/2023
Хорошая школа.Большое спасибо ,самому лучшему инструктору Елене Петровне,прекрасный квалифицированный инструктор/преподователь,замечательный человек,благодаря которому сдала легко экзамен и получила права!Буду очень скучать по занятиям)
Шинкаренко Ірина
5
5/6/2023
Дякую за навчання) Особливо хочу відмітити адміністратора Валерію, дуже приємна та відзичлива, завжди допомагала оперативно вирішувати питання) Дуже комфортно було навчатися в Константі, відношення з усіма були ніби сімейні, всі дуже доброзичливі) Директори Миколай і Тетяна - як батьки хвилювались і допомагали завжди, дуже приємні і гарні люди! Бажаю вам успіхів! Дякую що так довго терпіли 🥰
Юлія Я
5
21/5/2023
Проходила навчання в автошколі рік тому. Вибір був через близькість розташування, зручний час занять та помірні ціни. Не пошкодувала, школу рекомендую. Адміністратор Валерія завжди оперативно допомогала у вирішенні всіх питань. Завдяки Ігорю Сергійовичу теорію знаю відмінно, на додачу рекомендую попрактикувати "грінвей" повну версію (виручила знижка від школи). Щира подяка Євгенію за терпіння, вимогливий, але реально душу вкладає в кожного учня та змушує працювати на результат. Але звісно треба практикувати і мати бажання навчитись. Є можливість брати додаткові заняття за потреби, але їх, як і якихось додаткових платежів, ніхто не нав'язує. Автошколу рекомендую всім, хто дійсно хоче навчитись водінню.
Євгеній
5
3/5/2023
Теорію проходив онлайн, всі відео зрозумілі та інформативні, окрама подяка Валерії за швиду та інформативну інформацію та інструктору з водіння Михаїла, всі заняття були веселі та зрозумілі, розклав все от а до я
Валерія
5
26/4/2023
Дуже рада, що пройшла навчання саме тут! Проходила курси в 2019 році, на той час моїм викладачем з теорії був Дмитро Олександрович та інструктор з водіння Владислав Казимірович. Приємно порадувало навчання та професіоналізм спеціалістів, сьогодні впевнено можу сказати, що без їх участі я б не досягнула тих успіхів у водінні, які маю на сьогоднішній день.
Омельченко Ольга
5
24/4/2023
Дякую школі і директору Миколі Миколайовичу за те, що розв'язав конфіктну ситуацію з моїм першим інструктором і віддав мене на поруку інструктору Михайлу. Тим самим хочу усім порадити не боятись міняти інструктора, якщо є якісь питання! А ще хочу подякувати свому інструктору Михайлу за те, що вірив в мене, хвилювався за мене і дав мені впевненість на дорозі, а найголовніше, навчив мене водити авто! :) Завжди хвалив, і казав, що навіть професійні водії роблять помилки, але завжди надихав рухатись вперед і водити краще. Я думаю, саме це дало змогу мені сдати екзамен в сервісному центрі з пешого разу.
Шкарбан Олександра
5
21/4/2023
Доброго дня. Школа супер, інструктори - майстри своєї справи. Навчають, пояснюють і тримають все під контролем. Інструктор з теорії, Ігор Сергійович, все детально пояснює. Інструктор з практики, Андрій Богданович, відмінно навчає. Дуже всім дякую.
Аліна Терновська
5
21/4/2023
Дякую велике автошколі Константа-ГС за навчання!!! Особливо Ігорю Сергійовичу за надзвичайно цікаві лекції та найкращому інструктору Олені Петрівні за незамінний досвід, терпіння, підтримку і ту впевненість і натхнення, яку вона вкладає в кожного свого учня.ДЯКУЮ!!!
Михайло
5
21/4/2023
Навчався у інструктора В'ячеслава, дякую за терпіння, гарних учнів!
Татьяна Калинкина
5
21/4/2023
хочу висловити подяку автошколі Константа-ГС», а особливо інструктору Євгену, який навчив мене керувати автомобілем. Незважаючи на те, що починала вчитися з «нуля», навчання було легким та комфортним. Дуже швидко впоралася зі страхом і з'явилася впевненість. Рекомендуватиму цю школу своїм знайомим!!!
Семенюта Олег і Наталія
5
22/2/2023
Хочемо разом з чоловіком залишити самі найкращи відгуки про автошколу. Окрема подяка нашому інструктору Михайлу- майстер свого діла, завжди вірить в своїх учнів, а найголовніше він навчив бути впевненим в собі. Також дякуюємо Миколі Миколайовичу і Тетяні це чудові директора, жавди все підскажуть і допоможуть. Дякуємо всім хто працював з нами, ви найкращі).
Тарутіна Лариса
5
14/2/2023
Коли обирала автошколу, звернула увагу, що в автошколі Константа дуже хороші відгуки і я вирішила одразу зателефонувати. Поговоривши з адміністратором я зрозуміла, що хочу навчатися в цій школі і залишилася дуже задоволена організацією навчання, дружнім і дуже професійним колективом. Хочу відзначити викладача з теорії Ігоря Сергійовича та особлива подяка інструкторові по водінню Євгену за терпіння. Тому що у нього вийшло зробити диво — навчити мене тому, що я зараз можу і головне вселити в мене впевненість) Рекомендую цю автошколу, тут про вас подбають і ви отримаєте знання в приємній атмосфері!
Ксенія
5
13/2/2023
Я не помилилась коли вибрала автошколу Константу-ГС. Чудова автошкола від самого початку і до супроводу при здачі іспитів. Особлива подяка Ігорю Сергійовичу за теоретичні лекції і інструктору з водіння Євгену. Це дійсно гарна автошкола. Рекомендую.
Ірина Захаровська
5
7/2/2023
Шукала автошколу не далеко від дому. І не помилилась коли вибрала Константу-ГС. Чудова організація процесу навчання в автошколі від самого початку і до супроводу при здачі іспитів. Особлива подяка Ігорю Сергійовичу за цікаві теоретичні лекції і інструктору з водіння Євгену за терпіння і уважність. Декілька разів пробувала навчитись водити машину, але більше ніж завести машину справа не йшла, а з Євгеном з першого заняття і завела, і зрушила з місця, і в місто виїхала))) Це дійсно професіонали своєї справи. При здачі іспитів проблем не було, з першого разу здала. Рекомендую автошколу.
Іванна
5
7/2/2023
Чудова автошкола,чудові інструктори! Окреме дякую інструктору Євгенію.
Світлана
5
7/2/2023
Дякую команді автошколи "Константа-ГС" за чудову атмосферу і знання! Особливо хочу відмітити талановитого і терплячого інструктора Дмитра Михайловича. Його відповідальне відношення до процесу просто вражає. Компетентний, пунктуальний, тактичний, з чудовим почуттям гумору! Уроки проходили дуже цікаво і весело. Дуже рада, що потрапила саме до Дмитра Михайловича! Рекомендую його на всі 2000%
Ярослав
5
6/2/2023
Дякую інструктору Євгенію за менторство, справжній професіонал своєї справи.
Юрій Кузьменко
5
6/2/2023
Добра автошкола, мені сподобалось!
Маргарита
5
6/2/2023
Дуже хороша автошкола. Все було чудово, починаючи з відношення керівництва так і самих занять. Окрема подяка інструктору Євгену ! До початку практичних занять був величезний страх їзди по місту, але завдяки інструктору подолала його. Цікаві різні маршрути, багато корисних порад ! Зараз, після отримання посвідчення, досі впевнено і з задоволенням їзжу саме завдяки практиці з Євгеном хоча починала водити з нуля. Ще раз дякую автошколі і інструктору !
Смелаш Наталия
5
5/2/2023
Все было замечательно, очень оперативно организовали занятия, менеджер очень любезно все объяснила, никаких проблем не возникало, отдельная благодарность инструктору Евгению за его терпение и дельные советы.
No name
5
4/2/2023
Хороша автошкола. З інструктором Євгенієм ви поїдете на першому ж занятті!)))
Валерій Вернигора
5
4/2/2023
Гарна автошкола з доступними цінами та зручним розташуванням, окрема подяка інструктору Євгену за терпимість та витримку.
Богдан Ящук
5
4/2/2023
Дуже чудова автошкола. Рекомендую
Валерія Павленко
5
2/2/2023
Проходила навчання декілька років тому. Окрема хотіла б відмітити роботу адміністратора, завжди уважна до деталей та приємна в спілкуванні. Навчання далося на диво легко, хоч на початку і мали місце сумніви в собі, та викладач теорії та інструктор з водіння допомогли подолати невпевненість та набути всіх необхідних знань. Як внутрішні спити, так і іспити в сервісному центрі склала самостійно з першої спроби. Раджу майбутнім водіям приходити на навчання саме сюди, тут про вас точно попіклуються ;)
Олексій Трофіменко
5
2/2/2023
Дуже чудова автошкола. Рекомендую
Александр Матвиенко
5
1/2/2023
Хотел оставить свой отзыв ещё четыре года назад, но всё никак не доходили руки. Я проходил учёбу на Голосеево. Спасибо огромное лектору - Игорю Сергеевичу, очень добрый человек, образованный, даёт превосходные лекции. Мне это привило интерес учить все правила - я прошёл дома приложение с тестами вдоль и поперёк. Теор в гаи сдал на максимум баллов, с первой же попытки. Также, очень доволен что практику мне вёл инструктор Александр - очень опытный, всегда спокойный и подбадривающий. Если бы не он, не знаю, любил бы я сейчас так водить - для меня это теперь самая приятная часть дня :)
Шитіков Олександр
5
1/2/2023
При выборе автошколы ориентировался территориальностью. Отмечу хорошую работу администратора школы за всю необходимую информацию и координацию в процессе обучения. Отдельную благодарность хочу выразить своему преподавателю и инструктору Шумило Андрею Богдановичу за прекрасную подачу теоретических знаний и обучению практическим навыкам. Он умеет найти подход к каждому, в группе, среди других учащихся слышал о нем только положительные отзывы. Благодаря его наставлениям, практику сдавал самостоятельно и получилось сдать с первого раза. Поэтому, при выборе школы и места обучения, обращайте внимание на преподавателя и отзывы о нем.
Олександр Ємець
5
1/2/2023
З переходом на нову програму навчання, викладач Шумило Андрій розповідає просто і зрозуміло, з великою кількістю прикладів і пояснення. Дякую інструктору Валерій за уміння діяти в складних умовах, як вдень, вночі
Тетіана Кузнєцова
5
1/2/2023
хочу подякувати інструктору Михайлу за професіоналізм та терпіння. дуже боялася керувати автомобілем, але після першого уроку з'явилася впевненість. Відмінна школа, гарний супровід та організація у складанні іспитів у МРЕВ. Рекомендую!
Ольга
5
1/2/2023
Хочу сказать большое спасибо, за успешную сдачу экзамена, преподавателю теоретической части, Елене Петровне. С первого занятия, Елена Петровна просто, понятно и доходчиво все объяснила. В следствии чего все занятия всегда проходили легко и в приятной атмосфере.
Юлія
5
1/2/2023
Выбор автошколы был случайным, из-за удобности расположения. Но очень радостно, что мой выбор стал очень удачным. Очень порадовала подача теоретической части с применением практических ситуаций. При обучении вождению моим инструктором была Елена Петровна. С первого занятия, тонко и быстро определив мои страхи, она очень быстро сумела вселить в меня уверенность и развеять клише, что девушка способна водить только машину на автомате. Все занятия проходили легко, без ощущения скованости и боязни допустить ошибку. Во время езды по городу был поставлен акцент не только на то, как я еду, но и на умение обращать и в моем случае замечать дорожные знаки, оценивать ситуацию на дороге и правильно реагировать на непредвиденные ситуации. Как результат - успешная здача экзамена в сервисном центре с первого раза.
Татьяна Калинкина
5
1/2/2023
хочу висловити подяку автошколі Константа-ГС», а особливо інструктору Євгену, який навчив мене керувати автомобілем. Незважаючи на те, що починала вчитися з «нуля», навчання було легким та комфортним. Дуже швидко впоралася зі страхом і з'явилася впевненість. Рекомендуватиму цю школу своїм знайомим!!!
Евгения
5
1/2/2023
Не так давно окончила обучение в автошколе. У меня был преподаватель Дмитрий Михайлович, достойный учитель. Дал достойные знания что обучение давалось мне легко. Вождение сдала с первого раза, все было доходчиво и понятно. Всем советую эту автошколу Константу-ГС. Школа на высшем уровне.
Бажаєте змінити мову на українську?